| lovet1coolgirl a întrebat:

Deci... am pus un Cd in locul unde pui cd-ul la laptop si imi apare CyberLink PowerDVD 9, deci acum nu mult timp mi la instalat cineva in calculator. Deci problema este ca eu vreau sa salvez acele melodi de pe CD pe laptop si nu stiu cum. Va rog ajutati-ma! dau funda si scuze de categorie :*

1 răspuns:
| firealadin a răspuns:

Clic dreapta pe cd si apoi open, selecteyi melodiile, din nou clic dreapta pe unadin melodii, copy si apoi paste in partitia LocalDisk C:\ sau LocalDisk D:\;