| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, imi puteti da melodii de genul asta http://www.youtube.com/watch?v=hvNxnkKHy2U&feature=playe r_embedded Dau funda la cele mai multe :)

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Ioi fetito, da' ce-ai patit? Porcariile astea depresive merg doar la prezentari, nu si la ambient. Asculta si tu ceva heavy metal ca-i mai fain.

| LaraMaya a răspuns:

Vrei in gen...triste?

| anonim_4396 explică (pentru LaraMaya):

Nu neaparat, sa fie doar instrumental...

| Delicacy a răspuns:

Eşti cumva masochistă? De ce vrei să-ţi amplifici starea de melancolie?

| anonim_4396 explică (pentru Delicacy):

Doar imi placea melodia, ce e rau in asta,nu sunt nici sadica,nici masochista,ascult tot felul de genuri, dar am si eu nevoie de alt fel de muzica uneori happy

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu totii avem, sunt unele momente in care chiar nu ai putea asculta o melodie vesela.
Eu una te inteleg. Si sunt sigura ca toti s-ar "molipsi" la un astfel de instrumental, intr-un moment de suparare.