| yoandreiyoyo a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum se numeste melodia din aces videoclip va rog frumso dau FUNDA !
http://www.youtube.com/watch?v=NIk7qNuLt1I

2 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Pai, melodia este o parodie si nu cred ca este aparuta pe net ( nu stiu sigur ), insa daca vrei neaparat sa faci rost de melodie poti downloada videoclipul pus de tine cu un youtube downloader, iar apoi sa modifici video-ul in MP3 cu Any Video Convertor ( garantez ca {,} calitatea audio este foarte buna ). Iar melodia originala e cu siguranta Macarena daca erai curioswinking

| dragonslep a răspuns:

Nu stiu cum se mumeste dar daca vrei sa o iei pentru. tine scrie pe google www. youtubemp3converter si copie adresa legaturi de la melodia asta si lipestio pe siteul ala asta e id meu adivladut69