| BømbøniikáDøLLcee a întrebat:

Mie a inceput sa imi placa o melodie, si anume: Je suis malade.Am auzit-o la Next Star cantata de Elene Hasna.Mi-au placut foarte mult aceste versuri, si vreau sa stiu parerea voastra despre aceasta melodie.

Răspuns Câştigător
| TheUnforgivenIII a răspuns:

Foarte frumoasă, într-adevăr. Lara Fabian are melodii din cele mai emoționante, poate chiar o întrece pe Celine Dion, părerea mea. Nu prea ascult acest gen de muzică, dar recunosc că melodiile ei trebuie apreciate. Îți recomand să asculți și melodia "Je T`Aime", cred că-mi place un pic mai mult.