| WhyNotBaby a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii in franceza frumoase.Cine le da pe cele mai multe si mai frumoase primeste funda...si app am auzit o melodie foarte frumoasa in franceza.Tin minte ca pe cantareata o chema Claire De...nu mai stiu cum.Era un video alb negru cu un cal alb si o fata cu parul lung(cea care canta).Va rog daca o stie cineva sa mi-o spuna.Cel ce mi-o spune primeste funda+vot!

1 răspuns:
| KoreanGirl a răspuns:

Melodii în limba franceză?
Preferata mea...cu toate că nu sunt adepta acestei limbi este: Lara Fabien - Je suis malade
http://www.youtube.com/watch?v=jlY0qOvunBc