| joly101 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste melodii in romana care se pot canta la concursuri festivaluri? dar sa fie frumoase imi trebuiesc pentru un concurs si nu stiu ce melodie sa aleg. Va multumesc mult! Cea mai frumoasa melodie primeste

2 răspunsuri:
| Hermyone a răspuns:

1.Cucule Pasare Sura
2. Fluturas nu mai ai aripioare
Sper ca am ajutat! Funda? big grin

| JustMusic2972 a răspuns:

Laura Stoica- In Singuratate; Mai Frumoasa; Da, Doamne, Cantec; Nico - Doar Ochii Tai; Narcisa Suciu - Poate tu, Poate eu; Paula Seling - Clopote Albe, Clopote Negre; Mihaela Runceanu - De-ar Fii Sa Vii