| joly101 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste melodii in romana care se pot canta la concursuri festivaluri? dar sa fie frumoase imi trebuiesc pentru un concurs si nu stiu ce melodie sa aleg. Va multumesc! Cea mai frumoasa melodie primeste fundita!

2 răspunsuri:
| SkullDrawer a răspuns:

Rosu si Negu - pseudofabla ( e destul de clasica dar e foarte frumoasa)

| GeorgeCip a răspuns:

O stea-deepcentral(e foarte frumoasa si usor de invatat) si ca sa stii am dat melodia la intamplare ca nu stiu ce fel de melodii vrei