| alexandru11 a întrebat:

SAll TPU ...Stie cineva daca de la un mp3 se poate extrage NEGATIVUL cu vreun progam ceva. Daca se poate dati-mi un link de unde pot sa descarc un asemenea program. sau daca aveti voi negativul melodiei Florin Peste-Parca Ieri Toti Ne-Am Strans datim-il la id de mess : alex_rosu11... dau funda celui care imi da.

Răspuns Câştigător
| haifisch a răspuns:

Nu poti sa extragi negativul. Si chiar daca ar fi existat, pariez ca s-ar fi stricat de la manele. laughing

| alexandru11 explică (pentru haifisch):

Ai luat funda, pentru ca ai zis ceva frumos despre manelisti ...joc cu ei

1 răspuns: