| Lollypop a întrebat:

Mi-am instalat alt windows si din pacate nu mai am progamul de facut filme sau slideshowuri. Aveti niste sugestii?batting eyelashes Spuneti-mi ce progam folositi si cum vi se parehappy si daca se poate sa imi dati si un link de unde sa-l descarc dar sa fie fara virusisad. Fundahappy.

1 răspuns:
| ღAgentღRozღIoanaღ a răspuns:

Eu nu am acest program dar consider ca ar trebui sa intrebi pe FaceBock daca ai desigur dar daca iti amintesti cum l-ai luat privadata atunci incearca iarasi succes thumbs up wave cool