| LukaVocaloid a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia de inceput de la seriaul naruto shippuden sezonul 10! Dau Funda va rog mult iubesc melodia dar nu stiu cum se numeste crying

Răspuns Câştigător
| Satan13 a răspuns:

Este cumva melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=Qbs39vTMTd8,daca nu e asta scrie si tu Naruto Shippuden Opening si vezi daca e :opening 1, opening 2, opening 3... si asa mai departe pana la opening 10 (de la care ti-am dat link-ul mai sus).
Nu stiu cum se numeste mlodia, dar daca o gasesti printre cele pe care ti le-am enumerat si o vrei, intra pe "listen to youtube.com" si de acolo poti sa-ti download-ezi tot ce gasesti pe youtube si iti place...
Sper ca te-am ajutat. :)
Pentru mai multe expliactii poti sa-mi trimiti mesaj pe TPU.

| LukaVocaloid explică (pentru Satan13):

Ms mult am gasit-o :X

| Satan13 a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Cu placere ^***^ Banuiesc ca nu mi-ai dat fundita pentru ca a trebuit tu sa vezi care din cele 10 opening-uri era, dar nu conteaza...si mersi pentru "add".

| LukaVocaloid explică (pentru Satan13):

Scz uitasem de fundita big grin

| Satan13 a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Ahh nu e nicio problema. Ms muuuult! :X

| LukaVocaloid explică (pentru Satan13):

Npk! Auzi scuze de intrebare dar sti cumva unde sa pota sa ma uit sau sa aflu cand o sa fie lansta continuarea sezonului 12 din naruto shippuden sau sezonul 13! Daca sti te rog mult spune-mi puppy dog eyes

| Satan13 a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Daca astepti putintel o sa ma uit sa vad daca aflu ceva despre sezonul 12 si 13 din Naruto, pentru ca eu nu prea urmaresc si sincer nu stiu...

| LukaVocaloid explică (pentru Satan13):

Ms oricum kiss

| Satan13 a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Tu vrei continuare de la sezonul 12, dar sti ca din sezonul 13 au aparut deja episoadele de la 1 la 23 sau chiar mai mult?

| LukaVocaloid explică (pentru Satan13):

Da?

| LukaVocaloid explică (pentru Satan13):

Daca ai putea sami spui raman datoare!

| LukaVocaloid explică (pentru LukaVocaloid):

Ups Scz intrebarea mea era asta: Daca ai putea sa imi spui unde ma pot uita raman datoare!big grin

| Satan13 a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Scuze am adormit cand ai scris tu intrebare si restul...
Te poti uita le episoadele din sezonul 13 din Naruto aici http://www.fanpop.com/......nside-mist [insa sunt in engleza cred, daca nu ste deranjaza] sau aici http://tv.blinkx.com/......MROyQfQe4H nu le-am incercat, vezi si tu daca merg.

Daca merg : Imi ramii datoare pe viata! :P - glumesc - :))

Daca nu merg : O sa vad ce alte site-uri mai pot gasi sau poti cauta si tu pe google.Scrii "Naruto Season 13" sau "Naruto Sezonul 13" si vezi ce site-rui iti apar...