| Retardatus9000 a întrebat:

Sall tpu...va rog dati-mi un link sau numele melodiezii acesteia http://www.youtube.com/watch?v=86R9Mb-GGmk&feature=g-upl scuze ca dau pe aceasta categorie dar este cea mai cautata. Funda cui imi da raspunsul...

1 răspuns:
| BubuuuLala a răspuns:

Melodia asta nu`ma de o descarci de pe IDM si bagi link`u de la melodie si cum l`ai bagat no sa-ti apara video eu asa fac ei liku`.
Eu folosesc YouTube Convertor si e fff bun. Iti sugerez sa-l folosesti si tu si vei putea aculta melodia din liku`l tau fara video, dar vezi ca trebuie neaparat Convertor...