| anonim_4396 a întrebat:

Hey :)! Ce faceti? Puteti, va rog sa-mi scrieti aici numele interpretului si melodia fiecare cine o canta daca stiti am nevoie neaparat. Din acest link : http://www.youtube.com/watch?v=TUsXMdGooFc Multumesc! Pa-Pa! :* Scuze pentru. categorie (e cea mai cautata!)

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Otilia, pepe, Doddy cu Ana Baniciu,smiley feat speak, Adda - iti arat ca pot,Lora=puisor,Arme feat what's up,smiley-acasa, glance feat mandinga- cinema,liviu hodor- unde i dragostea, cabron, guess who= da o tare, akcent-lacrimi curg, blazon oneshot-purtati de vant, keo- stiu, alessia-hacker de sentimente, Kate -din vina ta, mike angello -anii ce vin

3 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Si cine are interes sa caute mai departe laughing)