| yo0krysty99 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu parerea voastra. Ce parere aveti despre acest set de chitara http://www.allegromusic.ro/chitare-acustice/3687-flame-c ag-100-rds-set.html avand in vedere ca nu prea am un buget mare?

Răspuns Câştigător
| Catalin970 a răspuns:

Te inteleg...si eu am muncit o vara intreaga sa imi iau un Fender bun, dar iti garantez, merita efortul.Alta e senzatia cand vezi ce sunet clar scoate o chitara bun fata de una de calitate mai proasta, de asta iti spun, daca vrei sa ai o chitara buna si durabila, ai rabdare, tot vei avea ocazia sa o cumperi.

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Este mai mult decat Ok! Poti s-o achizitionezi fara grijawinking

| Catalin970 a răspuns:

Parerea mea e ca mai bine iti strangi mai multi bani si iti cumperi o chitara buna, un Fender, Ibanez, orice dar sa fie buna.Degeaba zici ca "sunt la inceput si mai bine imi cumpar o chitara ieftina pana invat sa cant". Aici nu merge asa... daca chitara nu suna bine, nici acordurile nu vor suna bine, chiar daca le tii corect.Si inca ceva, poti sa iti iei doar chitara si pe parcurs sa iti cumperi restul accesoriilor. Sper ca te-am ajutat, bafta!

| yo0krysty99 explică (pentru Catalin970):

Nu prea pot sa imi cumpar un fender sau ibanez deoarece nu imi permite bugetul. Anul acesta am avut numa probleme, de aia vreau sa ma limitez la ceva mai ieftin.

| Catalin970 a răspuns (pentru yo0krysty99):

Te inteleg...si eu am muncit o vara intreaga sa imi iau un Fender bun, dar iti garantez, merita efortul.Alta e senzatia cand vezi ce sunet clar scoate o chitara bun fata de una de calitate mai proasta, de asta iti spun, daca vrei sa ai o chitara buna si durabila, ai rabdare, tot vei avea ocazia sa o cumperi.