| Bewaree a întrebat:

ziceti-mi cum se numeste melodia asta era ceva de genu asa da eu te iubesc de mor... Da nu alu florin salam era unu cu o tipa pe campie... Era si un cort acolo ceva de genu pls help. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns:

Buna! Poate era Andrei leonte -cat 2

6 răspunsuri:
| andryoo1 a răspuns:

Buna. NU ascult manele, laughing)) dar am o multime de idioti in clasa care asculta... si fredonau melodia asta, cauta pe u tube "si eu et iubesc de mor d-acolo din corason", o vei gasi. haha Funda?

| Bewaree explică (pentru andryoo1):

Nu e manea nu-mi plac manelele laughing)))))

| andryoo1 a răspuns (pentru Bewaree):

Aaaa/da,ba.sscuza-ma.acum am vauzt ca ai zis ca nu ii gen florin salam sau din astea.laughing)))))) nici mie nu imi plac

| Bewaree explică (pentru andryoo1):

laughing))))))

| Vasilescu_Cami_1999 a răspuns (pentru Bewaree):

Cu placere!