| chichipont a întrebat:

Sall tuturor imi puteti spune si mie niste melodii rock?big grin daca aveti va rog frumos sa-mi spuneti:*multam fine

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

The Red Hot Chili Peppers - Californification, Nirvana - The Man Who Sold The World, Green Day - Boulevard Of Broken Dreams, Cargo - Ziua Vrajitoarelor, Europe - The Final Countdown, AC/DC - TNT

| Cretzule a răspuns:

Green day-Know your enemy

Green day-21 guns

Green day-Boulevard of broken dreams

Green day-Basket case

Papa roach-.to be loved

Lordi-Hard rock Hallelujah

Nickelback-Rockstar

Nickelback-Photograph

Evanescence-Bring me to life

System Of A Down - Lonely Day

| fame a răspuns:

Preferata mea mel rock e ''within temptation dark wings'' love struck, deci o ador love struck sau mai e faina si Evanescence - Bring Me To Life
love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una tare de tot e asta
bullet for my valentine - creapin' deathwinking

| chichipont explică:

Mss mult!happy