| GoguStrigoi a întrebat:

Sall ziceti-mi si mie un sait de unde pot sa iau teme, jocuri de Nokia Dau

13 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mobile9.com happy

| Stelutssa a răspuns:

Teme:http://www.zonagsm.ro/theme-pagina-65
Jocuri:http://nokiagamez.net/
Sper sa iti fie de ajutor. Funda, pls:-*:-*. Un Craciun fericit.

| lolipopfree a răspuns:

Pe www.zedge.com dai acolo modelul telefonului si cauti eu am gasit o gramada.Bafta! Craciun fericit!

| Camiii_8342 a răspuns:

Pai intri pe zedge.com sau ro nu mai stiuhee hee si sus in colt prin dreapta iti apare sa scrii modelul telefonului, si dupa ce ai setat modelul jos de tot in stanga ai ce vrei:wallpers for Nokia, ringtones( sunete de apel de msj de alarma scurte din melodii) foarte tare e situ, gasesti de toate:*:* daca nu intelegi ceva cauta'ma pe id :camiii_a si te ajut:* succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe www.mobile9.com si www.zedge.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mobile9.com => si dai la gallery si alegi telu si alegi apoi ce vrei pentru el
www.zedge.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti cele mai faine http://www.panalu.net/2010/12/lista-jocuri-gratuite-pentru-telefoane.html citeste, teme, jocuri sonerii, etc si toate compatibile cu mobilul tau, alegi modelul tau si descarci totul gratuit

| xXx_4695 a răspuns:

Allnokia.ru si Spaces.ru

| estelle a răspuns:

Www.zedge.net

www.mobile9.com dai la gallery si apoi alegi model telefon apoi dai la ce vrei sa descarci theme, wallpaper, java software