| cristiano93_5452 a întrebat:

Sallut am si eu o intrebare? mica am auzit astazi o melodie si e f frumoasa este house si este o fata care canta in limba indiana dar este f super :X plizz care stie melodia sa-mi zica si mie si sa-mi dea si link.

Răspuns Câştigător
| Mihai_7432 a răspuns:

E posibil sa fie David Dj & Mossano-Zingarinho. Daca e asta asptept fundarolling on the floor

7 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Mossano - Zingarinho singura care este indiancahee hee

| cornel a răspuns:

Indiana

| Iuly006 a răspuns:

Mossano - Zingarinho
sau Mossano - Indianotech

| Abcfunny a răspuns:

Mossano-zingarinho sau Mossano-indianotech

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mossano - Zingarinho

| Annakiddu a răspuns:

Asuha-Indiana cred dar cauta pe youtube e super melodia:'(mai ales ca imi aduce aminte de f.multe momente.paa