| xXPsychO983 a întrebat:

Sallut! Ce parere aveti despre melodia asta :http://www.youtube.com/watch?v=SivuNnTbjrg?
cine imi da exemple de melodii asemanatoare primeste funda de la mine :D:P

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Total ca*cat! Ca dovada, uite ce asculta in combinatie cu trupa lor fanii Black Veil Brides.Ai vedea vreodata asa ceva la un megadeth-ist sau un maiden-ist? HELL NO! big grin

| FucktheSystem a răspuns:

E o melodie de ( toate adjectivele negative care-ți vin prin minte).

| itscloudyoutside a răspuns:

Ma asteptam la ORICE altceva. Fara suparare, dar Andreea Balan si toate celelalte pitipoance de genul asta sunt de toata cacaoa.