| CopilRasfatzat a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=UxRbOkAMDRw pe mine m-a impresionat.deci e super :(

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

E absolut superba... o stiu de ceva timp o ador! e una dintre melodiile surorii mele si a logodnicului ei [au 2 melodii mandy moore si asta]
Cand sunt mai suparata si ascult melodia asta incep sa plang
Asculta si Jaar project-Doar tuwinking
e superba:X:X:X
multumesc ca mi-ai amintit de eahappy
multumesc!

1 răspuns:
| SufletDeCopil a răspuns:

Bunasad. este superba melodia.este asa de divina si frumoasalove struck totusi este si trista sad te face sa plangi crying.love strucklove strucklove struck este ce-a mai tare mel love strucklove strucklove struck
Ms ca ne-ai aratat-o si nouakiss
O zi buna!kisskisskisskiss