| FoxLady a întrebat:

Salu, TPU! De curand am inceput sa ascult cantecele unei trupe numite The Cab. Imi plac foarte mult asa ca as vrea sa aflu mai multe informatii despre trupa in sine. M-ati putea ajuta? Fara raspunsuri de genul "cauta pe Google" pentru ca am cautat si nu am gasit mare lucru.

1 răspuns:
| criiele a răspuns:

este o trupa americana de rock de la Las Vegas, Nevada. Albumul lor de debut, Whisper război, a fost lansat la 29 aprilie 2008. Acestea au fost numite "The Band trebuie să știți 2008" de către Alternative Press revista. Ele au fost, de asemenea, prezentate în '100 trupe ce trebuie sa stii in 2010 "de către revista și au fost una dintre cele trei benzi prezentate pe pagina de titlu, împreună cu Niciodată Shout Niciodată nu și Bună luni. De-al doilea lor album Symphony Soldier a fost lansat pe 23 august 2011, [ 2 ], cu primul ei single, "Bad", lansat la iTunes 11 iulie 2011 [ 3 ] și a anunțat de trupa la 18 iulie. Cab finanțat întregul album de ei înșiși și stânga lor Alimentate de Ramen / Decaydance etichetă, auto-eliberare Simfonia Soldier. AbsolutePunk a dat o analiză extrem de pozitiv, cu un rating de 95%, de asteptare album o "capodopera". [ 4 ] pre -comenzi prezentat unsprezece pachete, variind de la 10 dolari la 9.999 dolari si sunt acum disponibile ca pachete de pe Magazinul trupei. [ 5 ] [ 6 ] Soldier Symphony este disponibil în format digital pe iTunes, [ 7 ] și este disponibil numai ca CD-urile fizice din Magazinul trupei.