| Klaryssa a întrebat:

Salu TPU! V-i s-a mai intamplat sa iubiti cu atata ardoare un/o cantareata/trupa? Eu da! Ador trupa One direction, dar nu toti colegii de la mine din clasa sunt de aceeasi opinie...Astazi un coleg mi-a spus ca sunt Gay si prostii de genul.Nu as vrea sa pierd prieteni dar nici sa imi fie jigniti idolii...ma ajutati? Dau funda ca de obiceiwinking

Răspuns Câştigător
| sbafbsvlisach a răspuns:

Hey.Deci cand am inceput sa citesc intrebarea ta si am zis ca devine interesant. Apoi cand ai spus ca idolii tai sunt baietii din 1D era culmea sa nu raspund.Sa stii ca nu ar trebui sa te deranjeze ce cred altii.Eu sunt fata dar intr-un fel inteleg ce vorbesti.Nu-ti fa probleme.La inceput nu eram decat eu si inca o colega carora ne placea 1D si cu timpul dupa ce i-am obsedat si pe restullaughing au ajuns sa le placa si lor. Si daca nu le place nu e nicio problema, trebuie sa le spui lucrurile pe fata cum ca daca nu le place trupa sa taca din gura.Nu este problema lor ce-ti place tie.Tu credeai ca poti sa-ti impartasesti pasiunea cu el/ea, dar daca face din astea mai bine o lasi asa.Crede-ma ei o sa se simta prost nu tuhappyfundita?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| sbafbsvlisach a răspuns:

Ms de fundawinking Si apropo am scris corecttongue Poate m-am grabit putin da tot bine am scris.

| sbafbsvlisach a răspuns (pentru sbafbsvlisach):

laughingScuze am crezut ca de mine ziceai.Ma gandeam ca puteam scrie altfel raspunsul ca sa sune mai binehappy Greseala mea:*

| Klaryssa explică (pentru sbafbsvlisach):

Ti-am dat fundita pentru ca tu ai stiut sa imi dai raspunsul pe care il cautam.Un raspuns corect si explicit la care i-ai putut da o explicatiewinking

| sbafbsvlisach a răspuns (pentru Klaryssa):

Mersi:*

| Abc47e634 a răspuns:

Poti sa ii spui ca fiecare cu idoi lor si sa ii mai spui de ex daca lui ii plc ceva sa ii jignesti sa sa ii zici daca ii convine

| Klaryssa explică (pentru Abc47e634):

Ai putea sa scrii corect?