| EllaLuna a întrebat:

As vrea si eu parerea voastra cu privire la trupa One Direction pe care eu o ador. As vrea mai exact sa stiu daca doar mie muzica lor mi se pare SUPER, si as vrea sa stiu ce parere au alte persoane despre ei.
Va rog, spuneti-va parerea dar nu jigniti.winking

8 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Mi se par oribili, netalentati, plictisitori, generici, neoriginali, repetitivi si cliseici

| MissDevilish666 a răspuns:

Mai mult decât oribili.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Oribili,dezgustatori,netalentati,gay,fac muzica pe care o asculta toate panaramele.

| EllaLuna explică (pentru Metalheadforever666):

Ai grija cum vorbesti, pentru ca si eu ascult muzica lor si pentru cultura ta generala nu sunt PANARAMA.

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru EllaLuna):

Trebuie sa am grija cum vorbesc fa?

| EllaLuna explică (pentru Metalheadforever666):

Da uăi!

| Metalheadforever666 a răspuns (pentru EllaLuna):

Si ce o sa-mi faci ca te-am facut panarama si ti-am injurat c******?

| Ralucutza15 a răspuns:

Nu sunt disperata, dar pot spune ca imi plac. happy Adica baietii din trupa sunt frumosi (mai ales Louis) si canta destul de bine. Imi plac melodiile lor, nu sunt slabe. happy