| Joe003able a întrebat:

1Cine stie un site de descarcat melodi(toate melodiile)dar sa nu fie fisierulmeu.ro! Funda!big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Www.listentoyoutube.com
Cu acest site poți descărca orice videoclip muzical de pe YouTube în format MP3.

Baftă

| JoeTPU a răspuns:

Pymaxe!
Este foarte bun!
Ti-l recomand!

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Listen to youtube este cel mai bun gasesti exact melodiile de pe net ( copii video url) paste pe listentoyoutubewinking fundita? plz

| rezoitsa a răspuns:

Http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm
cu acest progam poti downloada ce melodie vrei tu dupa youtube. este cel mai bun program folosit de mine pana acum.