| c0ma a întrebat:

Salut 22ror si Hristos a inviat! am si eu o problema cu un MP4 Player Osio SR-8740Y de 4GB cumparat din Grecia de la e-germanos pe care scrie Digital Media Player, am muzica pe el in format mp3 si poze care merg dar daca vreau sa bag un videoclip sau un film in format mp4 sau ai si intru in Video imi zice Empty Disk sad de ce nu mi-l citeste? sa fie de la rezolutia lui sau de la formatul video? Manualul nu il mai am sad Daca ma puteti ajuta va rog mult nu ezitati sa raspundeti!

1 răspuns:
| addictedformetal a răspuns:

Si eu am cumparat un mp4 din grecia Samsung YP-Q2. mie imi trebuie un program ca sa pot vizualiza videoclipul. poate iti trebuie vreaun program. sper ca ti-am fost de ajutor