| iliescuandrei a întrebat:

Am 15 ani, consider ca am voce am si ceva versuri si vreau sa ma apuc sa trag niste melodi HIP-HOP, nu stiu de ce am nevoie : microfon, programe, etc?!?! Ma poate ajuta cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| Dazzling a răspuns:

Iti trebuie un microfon profesional(prin USB daca vrei sa faci muzica pe calculator) poti sa comanzi de aici
http://www.esound.ro/......e-usb.html
Iar programe gasesti oriunde pe net... Funta:D?

3 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Pai du-te la LDL si acolo ai globuri cu luminite pentru petreceri(sti tu de care) cumperi si setul de karaoke care costa 50 de lei si de aici dupa ce le-ai cumparat le instalezi si apoi dai pe calculator si scrii ce muzica vrei (karaoke). Funda?

| iliescuandrei explică (pentru 20thoughts):

Eu vreau sa trag muzica, nu sa fac karaokewinking

| 20thoughts a răspuns (pentru iliescuandrei):

Ooooooo