| amineu a întrebat:

Salut!
Am 17 ani și vreau să mă apuc de cursuri la chitara electrica in Ploiesti. Are cineva niste sfaturi unde m-as putea duce sau experiențe personale? Știu că se face și la Palatul Culturii, dar as vrea niste opinii. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Ella203 a răspuns:

Da. La palatul culturi... eu am facut canto la palatul copiilor, si am vrut sa ma inscriu la un grup de folk din Urlati doar ca nu m au primit pentru ca eu locuiesc in Ploiesti. Eu am invatat cate ceva dupa net dar as dori si eu de la anul sa ma inscriu. Consider ca Palatul Culturi e o varianta buna. O prietena de a mea a facut acolo canto de muzica populara si a avut nevoie si de un instrument, ea a spus ca afost ceva de munca dar s-a meritat deoarece la final a avut o diploma care a ajutat-o mai departe. Eu cam atat stiu... cred ca ar mai fii si profesori privati, dar nu cunosc pe nimeni. sper ca te-am ajutat. Succes in continuare!

| amineu explică (pentru Ella203):

Mulțumesc! Succes și tiee

1 răspuns: