| MufasaKingLeon a întrebat:

Am auzit azi, pe Music, o melodie si nu i-am retinut numele. Videoclipul era, relativ nou si apareau niste dansatori cu masti de animale, tigru, purcel, leu, urs, intrau intr-un club si dansau. Melodia nu are versurisi imi este greu sa o gasesc. Daca stiti despre ce melodie este vorba va rog eu sa ma ajutati happy

4 răspunsuri:
| DoraLol a răspuns:

Cu animale e What does the fox say-Iilvys

| MufasaKingLeon explică (pentru DoraLol):

Nuuuu...mai este una! nu pot sa mi-o scot din cap. videoclipul este in genu asta numai ca nu e asta. aia poarta masti efectiv, pe fata...sad