| FlyJack a întrebat:

Am auzit ieri o melodie foarte faina dar nu stiu cum se numeste. E o melodie unde canta in refren o fata si e ceva dubstep dupa e hip hop sau rap ceva de genu si pe fundal se mai aude vocea fetei. E ceva combinatie intre dubstep si hip hop sau rap. Stiu ca are drop, parca. laughing. Ziceti-mi mai multe melodii de genu si care e aia buna dau funda! Eu m-am gandit la specii sau dragonu dar nu am gasit nimic sad.

6 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Fete din Balcani-Corina, probabil asta e

| FlyJack explică:

Nici una sad. Mai are cineva sugestii de melodii va rog?

| FlyJack explică:

E un barbat care canta rap sau hip hop habar n-am ce canta si la refren canta o fata cu ceva drop. Nu sunt sigur daca e romaneasca sau nu dar e faina. Chiar n-o stie nimeni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlyJack):

Da mai multe detalii ...Monster.Eminem feat Rihanna?

| MaxKiller a răspuns:

Probabil e Justin Bieber and Skrillex -where are u now laughing