| DanielEne21 a întrebat:

Salut..am auzit zilele trecute la radio ( nu mai stiu exact care era ) o melodie in italiana si nu o gasesc nicicum. am inregistrat-o pe telefon sa nu uit versurile dar nu am gasit nimic pe google..melodia are versurile cam asa : parolee mi solo siempre mare una cozza che...tu ghegare..come fa come fa titiona pasione come.....per la dona ..doloreee dolooree..sau cel putin asa inteleg eu.o canta un barbat..alte detalii nu mai stiu.dau funda si multumesc in prealabil

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parole mi sono sempre una cosa..., este corect. Daca nu stii titlul sau interpretul, cauta cu asta pe youtube.

| sebby27 a răspuns:

Josh Groban - Mia Per Sempre
( http://www.youtube.com/watch?v=yjPJ_b6KRbA )

Asta sa fie?

| DanielEne21 explică (pentru sebby27):

Nu e asta dar mersi oricum