| Sereth a întrebat:

Am auzit zilele trecute o melodie la Radio. Un fundal de saxofon / trompeta, si o tipa care canta, dar nu avea versuri, zicea doar chestii gen " tip tap / pip pap" ( treburi din astea, e nasol ca nu sunt cuvinte proriu-zise, iar fiecare percepe sunetele astea aiurea ), dar tipa canta odata cu melodia, completa melodia, gen. Ma puteti ajuta? Merci.
Scuzati categoria, dar am postat si la Muzica si nu mi s-a raspuns in 3 zile.

4 răspunsuri:
| CigaretteSmoke a răspuns:

Cred ca zici de
AronChupa-I'm an Albatraoz