| CatalinaaM a întrebat:

Am auzit zilele trecute o melodie la radio in care canta o fata ceva de genu' : everybody says la la laa...si era super misto melodia.happy stie candva cum se num? dau funda:* ( scuze categoria)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| CatalinaaM explică:

Nu nu e astasad. zicea ca si cum era indianca...nu stiu laughing asa: everybody says laa laa laa, can't.nu mai stiu cum.crying

| CatalinaaM explică:

Ms mult Liniutawinking :*

| barsorin a răspuns:

Andra-something new

| doolshemady17 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A cred ca asta e dar nu stiu exact

| Karamell a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8Iq-jY7qct8 poate e asta desi nu sunt ff sigura:)) incearca:)