| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am cantat si eu ceva la chitara acoustica si am cantat si cu vocea si daca nu va suparati puteti sa-mi spune-ti si mie daca am voce sau nu...va rog mult. :)
Dau funda.
Vreau sa stiu daca am voce sau nu!
http://www.youtube.com/watch?v=-cR6__E23fI&feature=youtu .be

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Imi pare rau, n-am sa te mint, mi-ai cerut parerea? Iat-o :
Deci la chitara canti foarte bine, chiar nu ma asteptam sa canti asa, dar vocea ta m-a dezamagit putin...
Ai tu ceva voce dar totusi daca ar fi sa-ti dau o nota intre 1 si 10 nota mea este 6!
Deci cu vocea ta inca nu poti merge la un concurs si sa castigi!
Sunt multe note muzicale care suna neutru (naspa) in vocea ta! Ca sa inveti sa canti bine, invata un singur cantec prima data, incearca sa furi chiar si vocea cantaretului/ei care canta melodia respectiva! Eu iubesc mult muzica si poate de aceea imi dau seama de orice defect oricat de mic ar fi!
Deci parerea mea, mai invata!

| Maxxxx a răspuns (pentru lpavel):

Ok. Multumesc de sfat! Am nevoie de niste pareri...pentru ca singur nu prea poti sa-ti dai seama...

| lpavel a răspuns (pentru Maxxxx):

Binenteles,asa e, n-ai pentru ce!