| WorldCUP10 a întrebat:

Am gasit pe internet casti beats la 60 Ron. Sunt fake?

Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu gasesti casti Beats mai ieftine de 1000 de lei. Oricum BEATS by dr dre sunt niste casti de RAHAT si sunt facute doar pentru snobi retardati. Razer Electra/Orca sunt de 100 de ori mai buni si costa 60 euro.

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Cele mai ieftine casti Beats by Dre. costa 140 usd si tu le cumperi cu vreo 20. Tu ce zici? Sunt fake?

| lostcontrol12 a răspuns:

Bineinteles ca sunt facaturi..castile originale Beats au pretul cuprins intre 10-12 milioane si sute de dolari.

| riders11 a răspuns:

Da!
pretul real este aici :
http://www.beatsbydre.com/