| Zuzumilk26 a întrebat:

Care casti sunt mai bune

Beats Urbeats sau Beats ibeats?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IBeats sunt varianta dinaintea urBeats si din cate stiu, nici nu prea se mai gasesc. Sugerez urBeats

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Telecomanda de la iBeats e proasta, a inceput sa nu mai functioneze cum trebuie dupa 4-5 luni de folosire si dupa 6 luni, o casca s-a defectat si nu s-a mai auzit. Asta la niste PowerBeatsuri, din aceeasi generatie cu iBeatsurile. Daca vrei un sfat de la cineva care a trecut prin peste 10 perechi de casti, daca tot dai un ban si vrei ceva de calitate, nu-ti lua Beats deloc, dar daca trebuie neaparat sa faci o alegere intre cele doua, sugerez urBeats.

| mirceakitsune a răspuns:

Urbeats...