| dhgrufgyrjk a întrebat:

Salut!
Am nevoie de muzica Rock N’ Roll.
Pentru cele mai bune dau funda!

4 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Megadeth,Slayer,Children of Bodom,Immortal,Amon Amarth,Satyricon,Behemoth,Kalmah,Abigor,Septic Flesh,Venom,Cannibal Corpse,Burzum,Nachtblut,Korpiklaani,Abigor,Dimmu Borgir,Lamb Of God,Rotting Christ,Sabaton, Iron Maiden, Fleshgod Apocalypse.Mai sunt o groază, nu mai îmi amintesc momentan.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Gorath):

În *** mea,tipul vrea melodii rock N' roll,nu trupe,plus că ce i-ai dat tu clar nu e rock 'n' roll,trupe de metale toate. Fuckin' Satan,dude,dacă vrei rock 'n' roll,încearcă ăia de bază: Elvis Presley,Carl Perkins,Jerry Lee Lewis,The Beatles, Little Richard, Tommy Steele...