| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:baietii(si cei din jur)admira fetele care cinta la chitara,sau le cred baietoase?(in general,mai mult baietii cinta la chitara).Eu personal cant la chitara, si ma cam sfidez din aceasta cauza, deoarece cred ca doar baietii cinta la chitara.Mersi anticipat!(Mai multe pareri)

5 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Deci dupa mine mi se pare super sexy ca o fata sa cante la un intrument.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai cum sa te sfidezi. Oricum, nu numai baietii canta la chitara.

| Azian a răspuns:

Este chiar sexy, ca o fata sa cate unui baiat la chitara! Si nu trebuie iti pui asemenea intrebari deloc! Mie unu imi place enorm! Bafta la agatat!

| Bogdan2104 a răspuns:

Nu stiu de unde ai scos-o tu ca noi va credem baietoase daca stiti sa cantati la chitara.
Din punctul meu de vedere e chiar un plus, e foarte fain ca o fata sa aiba inclinatii artistice happy