Întrebare recomandată | Altadata a întrebat:

Am o intrebare dedicata petrecaretilor... am de ales unul dintre aceste trei festivaluri de muzica: TOMORROWLAND. GLASTONBURY sau SZIGET. Vreau sa stiu parerea voastra care este cel mai frumos distractiv si care chiar merita. Si nu vrau raspunsuri gen toate sunt distractive numa ca ala costa mai putin sau.
Merci si funda.

Răspuns Câştigător
| TheCuteOne a răspuns:

Bună!
Îţi recomand să te duci la Tomorrowland. Din ce ştiu eu, ăsta e cel mai distractiv festival. Chiar dacă nu am fost niciodată, ce mi-a povestit vară-mea m-a surprins într-un mod plăcut!

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Tomorrowland.
Depinde si ce genuri muicale iti plac tie, daca esti mai rock du-te la Sziget, daca preferi trance si dance du-te la Tomorrowland.

| Sociopat a răspuns:

Tomorrowland e visul umed al oricarui drogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Tomorrowland, e cel mai tare festival din lumea asta! happy
Şi eu îmi doresc foarte mult să merg acolo.

| BlaaBlaa a răspuns:

Clar Tomorrowland este cel mai frumos, cel mai distractiv si de neuitat festival.

| MyNameIsCata a răspuns:

Mergi la TOMORROWLAND ca e distractie mare.A fost varumi-o anul trecut si a zis ca e beton.Si eu vreau sa ma duc anul asta

| HappyGirl4 a răspuns:

Buna! Iti zic sigur ca tomorrowland e cea mai buna alegere.O sa ai parte de o distractie de neuitat.Pa,pa!

| Anonim340 a răspuns:

Deci nu mai înțeleg nimic din ce scrii tu acolo laughing

| zuccherel a răspuns:

Tomorrowland e "taticul" festivalurilor..mergi acolo odata si dupa cred ca o sa te duci de mai multe ori happy