| angel55 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. Nu stiti vreo pagina cu vreun FanFic despre/cu poze cu Harry Styles? Adica personajul sa arate ca Harry Styles... Funda pentru un raspuns bun :*

Răspuns Câştigător
| xxmcdollqrz a răspuns:

Pe facebook nu sunt multe povesti reusite, dar cauta pe wattpad pentru ca acolo gasesti cu toti membrii trupei One Direction si unele sunt bune. Daca vrei ceva cu Harry Styles cauta Dangerous Love, este superba happy Funda?

3 răspunsuri:
| angel55 explică:

Deja am gasit pe wattpad dar mersi oricum si voi citi si dangerous love multumesc mult

| xxmcdollqrz a răspuns (pentru angel55):

Ma bucur ca te-am ajutat!

| angel55 explică (pentru xxmcdollqrz):

happy