| Directioner4ever13 a întrebat:

*Intrebare pentru directioneri* Pe cine ati alege dintre Niall Horan si Harry Styles?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Niall e mai dragut.

| Directioner4ever13 explică (pentru Bondarel99):

Asa zic si eu happy

| Directioner4ever13 explică (pentru Bondarel99):

In sfarsit pun am pus o intrebare despre One Direction fara ca sa vina toti fraierii ca sa comenteze si aici

8 răspunsuri:
| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a răspuns:

Se spune ca daca esti un adevarat directioner, nu alegi pe nici unul, dar totusi suntem oameni si toti au mai multe opinii...Eu sincer as zice Harry, dar si Niall e dragut!
Undeva intre laughing:X

| CinevaNou a răspuns:

As alege tokio hoteeeel.

| g4mma a răspuns (pentru CinevaNou):

Cat de truuuu sistaaar talk to the hand hai sa ne plimbam prin cimitiiir love struck

| CinevaNou a răspuns (pentru g4mma):

Da sistaaar, sa ne plimbam pana ne bate paznicul:X

| Lovelyangel17 a răspuns:

Mie personal Harry, Hazza style

| ilbanoana12 a răspuns:

Amândoi! Sunt atât de perfecți.