| DannielZMF a întrebat:

am pe masina cam 600W si vreau si eu muzica cu ceva bassbatting eyelashes
FARA manele!
dau fundita la cele mai tari melodii

6 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Mai usor cu watii copii... la 600 w iti cade tabla de pe masina, sa spui multumesc daca ai acolo un 60 w RMS

| dantedante a răspuns:

Puterea ti o da amplificatorul ...nu difuzoarele happy
app pentru cultura ta generala watii nu se aduna niciodata happy
poti avea 100 de difuzoare cu 5 wati in ele
tot 5 wati rms ai acolo
mai documenteaza te happy

| adycosty a răspuns (pentru dantedante):

Depinde cum sunt legate difuzoarele :p, daca are 100 de difuzoare de 5 watti si le leaga in serie fac tot 5, daca le leaga in paralel e altceva

| HashChocolate a răspuns:

" Louder Dubstep " " 26 Bassline" " Young L - Loud Pockets " " DJ Kantik - Wapmatix " " DOC - Muzica " " Eminem - Smack That " " Kazi Ploae - Ziua Anei ", daca vrei si altele ma mai uit in playlist sa vad ce gasesc, lasi comm ceva si iti mai dau happy

| DannielZMF explică:

@dantedante
am un subwoofer de 400 si 4 difuzoare de cate 45 = 580W. Am zis ''cam 600W''

| Jager a răspuns:

Uite ma aici http://www.youtube.com/watch?v=UjA146bpWY4 eu am 5 tunuri cu cate 1000w fiecare baga melodia asta la 600w merge da nu ti lua de 1000w:))) alea rup toata masina;)