| nopainkiller a întrebat:

Am si eu nevoie de niste muzica pentru majorat, dar sa fie de 2018, sau mai veche dar buna. Cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca te duci cu laptopu de acasa iti faci degeaba playlist pentr ca o sa mearga maxim 30 de piese si dupa cand o sa iesiti la dans o sa se duca fiecare sa puna ce piesa vrea.
Sau vorbeste direct cu invitatii si spune-le sa faca propuneri pe langa piesele pe care le vrei tu.

| nopainkiller explică (pentru Adry05):

Nu ma duc cu laptop-ul meu, este deja sistem audio si laptop in localul in care se tine petrecerea. As vrea doar cateva idei, noi clasa a 11-a deja am inceput sa fim majori, si as avea nevoie de doar cateva idei, sa nu par prea penibil.