| Alecs_Snoogy_1994 a întrebat:

Am si eu nevoie de un mic ajutor happy. Deci am pus un videoclip pe youtube facut de mine si am pus pe fundal melodia :Aura Dione - Friends si cand e sa dau la video manager imi zice asta : Video blocked in some countries. Din cate am auzit merge rezolvata daca aveti idee cum va rog ajutati-mahappy.

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Salut!
Da, din vina melodiei videoclipul tău este restricţionat în unele ţări. Singurul mod prin care poţi rezolva această problemă e să schimbi coloana sonoră cu una fără drepturi de autor sau special creată pentru acest mod de utilizare.

Succes!