| Stefan_8516 a întrebat:

Salut, am si eu o probleme la youtube. cand uploadez un fisier(de exemplu un slide facu de mine) imi apare"Video blocked in some countries" de ce? ce trebuie sa fac sa nu mai apara asa?

Răspuns Câştigător
| loredana2012 a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci.Probabil ai pus pe fundal o melodie care incalca drepturile de autor in tarile respective. Da click la Audio Swap.Inlocuieste melodia, si poate asa se rezolva.

2 răspunsuri:
| NeverTheLess a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Video'ul este blocat in unele tari datorita legilor pe care le au. Ma rog, e mai complicat si nici eu nu stiu exact in ce consta asta. Cert e ca tu nu ai ce sa faci. Video'ul tau va putea fi vizionat in schimb de altii.

Bafta happy

| AyaStormhold a răspuns:

Cea ce spune este ca video-ul este blocat in unele tari.