| Stefan_8516 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legat de youtube, pot sa vad imi merge normal, toata chestia este cand uploadez ceva imi arata:"Video blocked in some countries" de ce? ceea ce uploadez eu sunt de fapt niste slide-uri facute de mine. nu inteleg de ce apare asa.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Chestia e ca videoclipurile puse de tine nu merg in toate tarile, nu le arata in toate tarile, deci pot sa le vada ori membrii din tara ta ori membrii din continentul tau, cred ca poti sa schimbi asta din setariwinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca incalci drepturi de autor(Video blocat in unele tari).

| Stefan_8516 explică:

Asta stiam si eu ce zice, doar ca in ce consta chestia asta, de cetongue