| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: am vazut la tv (cred ca pe kiss tv) o melodie in care canta o artista de culoare si seamana destul de bine cu rihanna,,, nu stiu nici numele melodiei(altfel o rezolvam fara sa ajung aicihappy ) clipul este unul alb negru,,, si predominant in clip este filmarea buzelor ei cum canta....deci cum o cheama? sau cum se numeste melodia?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu e rita ora

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Hmm nu stiu nimic de buze dar incearca Rita Ora.Asa o cheama pe una cu buze mari mai de culoare si semanand ff mult cu Rihanna