| Mihai543215 a întrebat:

In club sau la anumite petreceri cand este o melodie de exemplu Avicii-Wake me up, cand aceasta este pe sfarsite incepe urmatoare melodie de ex Avicii-levels (in timp ce Wake me up inca ruleaza, suprapunandu-se cateva secunde cand se termina una si incepe alta). Cum fac si eu asta, cu un program special sau e o optiune pentru programele obisnutie de muzica.

1 răspuns:
| test1999 a răspuns:

Pe fereastra principala de la winamp, langa volum, ai acolo scris config, dai click pe el si se deschide acea mica fereastra in care ai si egalizatorul, si acolo butonul cu 2 sageti inegale ca marime numit toggle crossfading between tracks il pornesti si setezi sencudele!