| Caddy a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare la care as vrea sa primesc cat mai multe raspunsuri.Am un difuzor imens pentru care as vrea o incinta(cutie).
As vrea exemple de incinte care sa scoata foarte, foarte mult bass. Difuzorul aste de 36 cm si atat scrie pe spate 8omi iar membrana este cauciucata pe margine iar in mijloc este plastificata.Momentan este intr-o cutie de 70 cm inaltime, 48 latime iar tuburile de bass sun la numar 3 cu 5 cm fiecare.Folosesc o statie genius de putere mare.
As dori niste imagini cu incinte sau linkuri.Am uitat sa specific as vrea sa mi-l fac pentru camera.Astept pareri.Multumesc mult si astept raspunsuri serioase.

1 răspuns:
| Biank_8453 a răspuns:

De ce la unii la place bassul taaaaaaaare? thinking
oh go on
in fine... la cat mai multe raspunsuri tongue