| Sk1zz a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Vreau sa-mi cumpar o chitara acustica si vreau sa stiu daca cele de la Lidl sunt bune

4 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

De unde naibii sa stiu daca-s bune daca nu stiu ce model sunt? Spune-mi modelul.

| TheCuteOne a răspuns:

Sunt ok.

| Starla14 a răspuns:

Mai bine nu, cheile de acordaj nu tin foarte mult, dupa vreo luna trebuie uns, corzile sunt f naspa din fabrica o sa te tina maxim 2 sapt dupa aia trebuie schimbate, nu avem noi destule magazine de muzica? uite magazinul rapsodia are chitarii facute la reghin la preturi f accesibile si construite din materiale de calitate, sau daca vrei ceva ce nu mai schimbi uita-te la guitar shop sau mc music

| anna0 a răspuns:

Da sunt bune
cumpara-ti cu incredere...mi- am luat si eu una. funda?