| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema,am auzit undeva o piesa,i-am dat shazam,am gasit numele ei dar nu exista nicaieri, nu o gasesc pe net, pe shazam a mai fost cautata de 58 de persoane pana acum... daca stiti vreun trick asta e piesa

X-Continuum-Ad Man & Dred & Steve Moore

3 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns (pentru Thealexis):

Ma nu am dat de nimic asemanator, particica aia pe care am auzit-o si i-am dat shazam suna asa mai erotic, mai enigma style, da mersi ca ai cautat, am dat de alte piese faine pe acolo.