| AlyDemony1990 a întrebat:

Salut, am vazut pe mai multe site-uri chesti legate de rock si anume faptul ca sunt trupe sataniste, intrebarea mea...
Metallica este trupa satanista?

8 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Presupunand ca raspunsul ar fi da, care ar fi problema?

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu e, asculta linistit.

| mODIN a răspuns:

Uite-te la Gorgoroth.Aia e o trupa satanista.Acum uita-te la Metallica.Fa-ti singur/singura parerea.

| Vans a răspuns:

Tu crezi tot ce zic proştii ăia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ar fi? Doar tu nu ai auzit ce zgomote pot scoate?

| TheMetal a răspuns:

NU este. Diferenta dintre bine si rau este doar o superstitie. depinde doar care dintre ei vrei sa fie pentru tine. happy

| Danijka a răspuns:

Nu este.

| Goostare a răspuns:

Nu nu este o trupa satanista. Este o trupa ce a revolutionat ramura rockului si anume Metal.